Infolinka 495 260 882

Prodejna v Hradci Králové

495 514 774
prodejna@hudebnicentrum.cz

Po-Pá 9.00 - 12.00 13.00 - 17.30
So zavřeno

Výrobce: Boss Katalogové číslo: 24007 Záruka 60 měsíců

Boss RC-1

Výrobce: Boss Katalogové číslo: 24007 Záruka 60 měsíců

Boss RC-1

2 290 Kč s DPH

skladem u dodavatele

efekt pro el. kytaru, Phrase Recording/Sampling Pedal, maximální čas smyčky 12 minut, rozměry 73 x 129 x 59 mm, hmotnost 440 g
BOSS RC-1 je náš nejjednodušší  a uživatelsky snadno ovladatelný  Loop station se kterým si užijete hodně zábavy!
Vše začalo v roce 2001 kdy se narodil první smyčkovač RC-20 a od té doby BOSS vyvýjí  nové a vylepšené verze těchto smyčkovačů které si na celém světě oblíbili muzikanti  a loopeři jak z řad profesionálů tak z řad amaterských muzikantů. Proto BOSS neustále hledá snažší i cenově dostupné řešení.

RC-1 je nejjednodušší smyčkovač z řady RC se kterým si užijete spoustu zábavy  při vytváření smyček a jejich přehrávání  a to vše v klasickém provedení klasické  kompaktní “krabičky” BOSS. Samozřejmostí  je stejná kvalita a výkon jako u ostatních Boss “krabiček “ které si oblíbili a zamilovali muzikanti na celém světě a nyní s garantovanou  5-ti letou zárukou tak  jako u všech BOSS efektových pedálů.

Na ovládacím panelu si na první pohled všimnete nového kruhového indikátoru smyčky sestaveného s 24 LED segmentů. To umožnuje snadno a rychle rozpoznat v jakém jste režimu Overdup /Play.

S  maximálním 12-ti minutovým záznamem, je RC-1 schopen zaznamenat delší výkon, který si můžete vytvořit.
Stereo vstup a výstup využijete pro stereo efekty a zesilovače.Umožní též připojení  nástrojů například syntezátorů ve stereo zvuku.
Další užitečné funkce jsou využití napájení buď z  baterie nebo sítě pomocí adapteru, stejně jak jako flexibilní ovládání pomocí externího nožního přepínače.

RC-1 je skvělým společníkem nejen pro začínající loopery!

Hlavní specifikace
  1. Jednoduchá a snadná obsluha
  2. Nově navržený indikátor smyčky který zobrazuje  aktuální režim smyčky(Rec/Overdub/Play)
  3. Funguje na jednu 9V alkalickou  baterii (přibližně 4.5 hodiny )
  4. Lze použít s volitelným adaptérem(řady PSA-230S nutno dokoupit)
  5. Paměť na 12 minut stereo záznamu
  6. Stereo vstup a výstup
  7. Připojení externího nožního přepínače
*Nahraná fraze zůstavá uložena i když je RC-1 vypnutý

Už nikdy mimo hru…
S RC-1 nezůstanete nikdy po zadu za ostatními loopery a se svými 12 minutami nahravacího času vytvoříte vaše oblibené smyčky.

RC-1 spravná volba pro Vás?
Nezáleží jestli jste profesionál nebo začatečník .RC-1 je skvělou volbou pro všechny kytaristy, basáky a klávesáky s jejím jednoduchým ovládáním si užijete spoustu zábavy.

Jak je možné aplikovat RC-1?
Můžete přidat k ostatním pedálům do vašeho pedálbordu a tím zapojit opakovanou frázi do vašeho vystoupení a vylepšit tak vaší hru na podiu, nebo si vytvořit doprovodnou stopu ke zpěvu. Nebo můžete využít smyčky pro doprovod třeba k syntezátoru nebo keyboardu a hrát společně.

Nový indikátor smyčky vás zaujme na první pohled!
Nově vyvinutý indikátor smyčky osazený 12 LED indikátory umožnuje  přehledné rozpoznání aktuálního  režimu REC/OVERDUB/PLAY.Možnost přepnout indikátor na alternativní mód který sleduje smyčky.Rychlost s jakou se indikátor otáčí odpovídá délce smyčky.

Stereo vstupy a výstupy?
Tyto vstupy a výstupy využijete pro přehravání a nahrávání hudby kterou si užijete ve Stereo zvuku o proti jiným produktům které  ješte používájí  mono. V dnešní době Boss chce nabídnout  vice než ostatní kteří si myslí, že mono vám musí stačit.

Proč použít externí nožní přepínač?
Volitelný nový nožní přepínač Boss FS-7 využijete pro jeho  malé rozměry a multifunkční použití usnadní ovladání vaší RC-1.! Stisknete-li “A”spínač zastaví režim REC/OVERDUB/PLAY.Podržíte-li spínač “A”po dobu dvou sekund nebo déle vymažete frázi. Stisknutím tlačítka “B” můžete frázi vracet zpět nebo spouštět frázi pořád dokola.Je to tak snadné!
Boss
Společnost Boss, divize japonské korporace Roland, je jedním z největších, nejznámějších a nejvlivnějších výrobců kytarových a baskytarových efektů a další hudební elektroniky na světě. Mezi její výrobky patří některé z legend mezi kytarovými efekty, které se značně podílely na zvuku hudby posledních dekád.
Historie Boss sahá až do 70. let, kdy se Roland rozhodl založit divizi, která by se věnovala jen kytarám. Původně nesla jméno MEG – Musical Engineering Group, avšak protože si někteří mysleli, že název znějící jako dívčí jméno Meg by mohl odrazovat některé hudebníky, začalo se hledat nové jméno, které by evokovalo sílu a schopnosti. Tak vzešel název Boss.
První výrobek firmy Boss byl dnes již legendární CE-1 z roku 1976, tedy efektový pedál typu chorus. Ještě ten samý rok následovaly další neméně slavné modely – overdrive OD-1, phaser PH-1 a parametrický ekvalizér SP-1. Roku 1978 vznikl dost možná nejslavnější z efektů Boss – distortion DS-1. I díky těmto stompboxům se Boss stal průkopníkem v oblasti unifikace efektů, protože veškeré byly ve formátu kompaktní krabičky, která je dnes nezaměnitelným znakem efektů Boss.
Ještě v 80. letech vznikaly další slavné efekty Boss, například chorus CE-2, flanger BF-1, celosvětově první masově vyráběný digitální delay DD-2 či distortion DS-2, MT-2 nebo HM-2. Téměř jakýkoli z výrobků firmy Boss si ihned našel cestu do výbavy mnoha hudebníků, a to i těch nejslavnějších z nejslavnějších.
Na začátku 90. let se výroba přenesla z Japonska na Taiwan, kde je lokalizována dodnes. V továrnách Boss stále staví stompboxy, které za sebou mají i třicetiletou historii a přesto pořád patří mezi ty nejžádanější na trhu. Bez obav se dá říct, že téměř každý kytarista někdy užíval efekt se značkou Boss, či se s ním alespoň setkal. Již jen to vypovídá o ohromných kvalitách, které veškeré produkty Boss opravdu mají.
Číst více

Hodnocení

Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení. .

Naposledy navštívené

Doprava při nákupu
nad 3 000 Kč zdarma

Přes 2000 výdejních míst
po celé ČR a Slovensku

Přijďte si nástroje vyzkoušet
na naši prodejnu v Hradci Králové

Přihlášení

nebo rychlé přihlášení

Zapomenuté heslo? Pošleme Vám nové.

Zaregistrovat se

Kdy zboží obdržím

Česká republika

Geis ČR úterý 10. 12.
Česká pošta - Balík Do balíkovny úterý 10. 12.
Česká pošta - Balík Do ruky úterý 10. 12.
Česká pošta - Balík Na poštu úterý 10. 12.
GLS ČR úterý 10. 12.
Zásilkovna ČR úterý 10. 12.
Osobní odběr v Hradci Králové pondělí 9. 12.

Slovensko

Geis Slovensko středa 11. 12.
Geis EU pátek 13. 12.
GLS Slovensko středa 11. 12.
Zásilkovna Slovensko středa 11. 12.

Dotaz na produkt

Načíst

Uživatelské hodnoceníRecenze musí splňovat tyto podmínky a zobrazí se až po jejím schválení.