Infolinka 495 260 882

Doprava zdarma

Výrobce: Orla Katalogové číslo: 28862 Záruka 24 měsíců

Orla Eglise 88

Doprava zdarma

Výrobce: Orla Katalogové číslo: 28862 Záruka 24 měsíců

Orla Eglise 88

Prodej zboží byl ukončen.

Alternativní produkty z kategorie Varhany:

přenosné varhany s funkcí digitálního piana, 88 polovyvážených kláves, 6 zvuků píšťalových varhan, 6 orchestrálních zvuků, 32 hlasů polyfonie, metronom, vypínatelná dynamika úhozu, transpozice, ladění, reverb, chorus, možnost vrstvení zvuků, USB to host, 2x sluchátkový výstup, vstupy pro 2 nožní pedály, stereo linkový výstup, provoz i na 8x AA baterie, ozvučení 4 reproduktory s výkonem 20W, rozměry 1280 x 280 x 80 mm, hmotnost 7 kg, v ceně síťový zdroj, sustain pedál a notový pultek
Tento nástoj je sestrojen tak, aby nabídl všem varhaníkům a hráčům sakrální hudby zvuky chrámových varhan včetně zvuků orchestrálních, to vše v kompaktním přenosné konfiguraci jako u digitálního piana. Předností je velmi nízká hmotnost 7 kg a možnost provozu i na baterie, tj. Eglise 88 se hodí i pro vokální skupiny, které často cestují a nástroj si chtějí brát s sebou.
 
Ihned po zapnutí Eglise 88 nabízí výběr z několika rejstříků zvuků píšťalových varhan a je perfektním řešením pro většinu klasických varhanních registrací.
 
Stiskem jediného tlačítka se Eglise 88 změní v plnohodnotné digitální piano se zvuky a funkcemi typickými pro tento druh klávesového nástroje.
 
Polovyvážená klaviatura s celkem 88 klávesami zajišťuje skvělou kontrolu nad zvukem klavíru a autentický pocit z dynamiky stejně tak správný pocit při hře varhanních zvuků.
Orla

Společnost Orla byla založena v roce 1957 v Castelfidardu, jež je hlavní oblastí výroby hudebních nástrojů v Itálii.
Příběh společnosti se začal odvíjet, když Nazzareno Orlandoni (v hudebním světě známý jako Mimmo) založil společnost pro výrobu částí akordeonů a reed organů. Již v začátcích se k němu přidal Alfo Monaci (jeho švagr) a společnost začala produkovat elektronické varhany a rychle si začala získávat dobré jméno po celém světě.
Orla je jediným výrobcem v Evropě, produkujícím „domácí varhany“, digitální piana, klávesy a expandery. Orla je vlastně posledním italským výrobcem těchto organů a nabízí spolehlivou alternativu významným japonským a americkým výrobcům.
Orla produkuje své výrobky pod různými obchodními jmény a významné společnosti z celého světa využívají její vývojové oddělení a produkční možnosti. Orla je posledních 40 let pravidelným vystavovatelem na Frankfurt Musik Messe a prezentuje své výrobky i v USA na NAMM Show. Mezinárodní distributoři dále prezentují značku Orla na všech důležitých hudebních veletrzích v Evropě, Americe a Austrálii.
Speciální pozornost je věnována klávesovým nástrojům se zvláštní klaviaturou, určeným pro hráče na akordeon. Tyto nástroje jsou vyhlášené díky velmi kvalitním zvukům akordeonů.

Číst více

Hodnocení

Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení. .

Doprava při nákupu
nad 3 000 Kč zdarma

Přes 2000 výdejních míst
po celé ČR a Slovensku

Přijďte si nástroje vyzkoušet
na naši prodejnu v Hradci Králové

Přihlášení

nebo rychlé přihlášení

Zapomenuté heslo? Pošleme Vám nové.

Zaregistrovat se

Kdy zboží obdržím

Česká republika

Česká pošta - Balík Do balíkovny pátek 30. 7.
Česká pošta - Balík Do ruky pátek 30. 7.
Česká pošta - Balík Na poštu pátek 30. 7.
GLS ČR pátek 30. 7.
WE|DO pátek 30. 7.
WE|DO Výdejní místo pátek 30. 7.
DPD ČR pátek 30. 7.
Zásilkovna ČR pátek 30. 7.
Osobní odběr v Hradci Králové dnes

Slovensko

Dotaz na produkt

Načíst

Uživatelské hodnoceníRecenze musí splňovat tyto podmínky a zobrazí se až po jejím schválení.