Infolinka 495 260 882

Medeli Medeli

Firma Medeli se soustředí zejména na výrobu kláves, digitálních pian, elektrických bicích, nástrojových aparatur, digitálních rekordérů a příslušenství. Založena byla pod jménem Medeli Electronics Co., Ltd. roku 1983 a Číně. Původně byla založena jako podnik, který bude vyrábět nástroje pro jiné firmy, nicméně později se z Medeli stal samostatný výrobce, který je na trhu rozhodně výrazným hráčem.
Již roku 1984 vyrobili v Medeli první elektronické klávesy, MC-3A, kterých se na světě prodalo více než jeden milion kusů. To byla jasná předpověď pro budoucí směřování Medeli. Roku 1995 tak mohli vybudovat továrnu v čínském Shenzhen, kde se dodnes Medeli vyrábí. Medeli také jako první firma vyrábějící hudební nástroje v Číně splnila standardy ISO 9002 a ISO 9000.
Ročně se v jejich továrně vyrobí na 150 000 produktů, které jsou technologicky na hraně současných možností a z hlediska designu jsou vymyšleny tak, aby splnily požadavky, které na ně může klást jakýkoli zákazník. O to vše se stará více než 1200 pracovníků, kteří mají k dispozici asi 100 000 metrů čtverečních výrobních prostor, které jsou vybaveny těmi nejmodernějšími stroji. Dalších asi 100 talentovaných designérů pracuje v centrále v Šanghaji, kde probíhá vývoj jednotlivých výrobků.
Sečteno a podtrženo, přestože Medeli patří mezi čínské firmy, rozhodně není možno je házet do stejného pytle jako velkou část konkurentů. Veškeré výrobky, které jsou v Medeli navrhnuty a vyrobeny prochází pečlivou výstupní kontrolou, která zajišťuje, že se k zákazníkovi dostane za dané peníze co možná nejlepší produkt. Bez toho by si Medeli nikdy nevydobylo takové postavení, jaké má dnes.
Číst více
4 produkty

Značky a parametry

Cena

Doprava při nákupu
nad 3 000 Kč zdarma

Přes 2000 výdejních míst
po celé ČR a Slovensku

Přijďte si nástroje vyzkoušet
na naši prodejnu v Hradci Králové

Přihlášení

nebo rychlé přihlášení

Zapomenuté heslo? Pošleme Vám nové.

Zaregistrovat se