Infolinka 495 260 882

AXL AXL

AXL Music je americká společnost zabývající se výrobou elektrických i akustických kytar, baskytar, aparatur, dalších nástrojů a základního hudebního příslušenství. Spadá pod ni několik firem, přičemž centrální je AXL Guitars. Dále sem patří například Recording King, The Loar, Dell’Arte, Palatino, Lucina, Koloa, Savannah a Guardian.
AXL Guitars je zejména v USA etablovaná a dynamicky se vyvíjející firma. AXL kytary, baskytary a aparatury se těší oblibě hráčů různých hudebních stylů. V posledních letech získaly některé modely nástrojů AXL prestižních ocenění magazínů Guitar World a Guitar Player, například Guitar World Gold Award For Overall Value.
Filosofií tohoto výrobce je krom výroby maximálně kvalitních modelů za cenu dostupnou širokému okruhu zájemců zejména kombinace tradičního a maximálně inovativního přístupu ve všech fázích výroby všech produktů. To se promítá například ve velmi kladně hodnocených tvarech těl kytar, ať už modelů vycházejících z tradičních designů, či tvarů zcela nových.
Veškeré nástroje a aparáty se designují v USA, na vývoji se podílí mnoho zkušených techniků a profesionálních hudebníků a během výroby podstupují mnoho různých testů. To je jediný způsob, jak vyrobit nástroj, jenž zcela uspokojí hráče. Vyzkoušejte a uvidíte, jak všestranné, kvalitně zpracované a skvěle hrající tyto nástroje jsou.
Číst více

Doprava při nákupu
nad 3 000 Kč zdarma

Přes 2000 výdejních míst
po celé ČR a Slovensku

Přijďte si nástroje vyzkoušet
na naši prodejnu v Hradci Králové

Přihlášení

nebo rychlé přihlášení

Zapomenuté heslo? Pošleme Vám nové.

Zaregistrovat se