Infolinka 495 260 882

Výrobce: Waldorf Katalogové číslo: 18015 Záruka 24 měsíců

Waldorf PPG

Výrobce: Waldorf Katalogové číslo: 18015 Záruka 24 měsíců

Waldorf PPG

3 790 Kč s DPH

na dotaz

software, zvuky syntetizérů, polyfonie až 256 hlasů, kombinace digitálních tvarů vln a analogových filtrů, elektronická licence

Waldorf PPG Wave 3.V je reinkarnací legendárního PPG Wave syntezátoru, který je považován za jeden z nejuznávanějších high-end syntezátorů 80. let. Vyvinut byl Wolfgangem Palmem a nástroj vystupoval na bezpočtu záznamů a inspiroval celé generace skladatelů, tvůrců a posluchačů. Zatímco kdysi jste si museli vybrat, zda peníze utratíte za auto nebo PPG, nový PPG Wave 3.V nabízí tento úchvatný zvukový charakter v komfortní podobě plug-inů VST nebo AU a může jej tak použít kdokoliv.

PPG Wave 2 byl vůbec prvním digitálním wave syntezátorem s analogovými filtry, což nabízelo naprosto nový zvukový svět a nekonečné zvukové možnosti. Krátce poté vstoupil do historie PPG Wave 2.2. S gigantickým arzenálem tvarů různých vln nereprodukoval pouze známé analogové zvuky, ale také pěvecké sbory, zvonky, píšťaly. Digitální wavetable zvuk byl do té doby neslýchaný a nabídl vzrušující zvukový vývoj.

Wolfgang Palm, vynálezce Wavetable syntézy, byl při procesu znovuobnovení PPG nablízku. "Jsme velmi vděční za velmi důležité informace od Wolfganga, které nám při vývoji poskytl-" říká generální ředitel Waldorfu, Stefan Stenzel.

Díky kombinaci digitálních tvarů vln a analogových filtrů dostal PPG bezkonkurenčně tučný a pevný zvukový charakter. To bylo v PPG 3.V velmi pečlivě znovu vytvořeno, do nejmenších detailů. V PPG 3.V je vlastně možné přepínat mezi několika různými původními verzemi. Kromě jiného je nastavitelné PPG Wave 2.2 a PPG Wave 2.3, PPG Wave 2.V a jejich drobné rozdíly.

Waldorf PPG Wave 3.V nabízí až 256 hlasů polyfonie, v závislosti na hostitelském počítači. Každý hlas nabízí dva wavetable oscilátory s volitelným vzorkem buď s 8, 12 nebo 32-bitovou hloubkou. Vzorky mohou být snadno načítány pomocí Drag & Drop. Osmá část multirežimu umožňuje použití multisamplů.

Zvuk je dále formován spodní propustí s 12 nebo 24dB, což je autentický model klasického PPG Wave 2.2/2.3 filtru. Následuje volitelný overdrive. Kromě LFO, slouží tři generátory obálek jako zdroje modulace.

Arpeggiator nabízí režimy běhu nahoru a dolů a mezi nimi ještě i kaskádovité režim. K dispozici jsou ještě další efekty, které lze použít souběžně, jako je 4-pásmový ekvalizér, řada režimů overdrive, phaser a chorus. K dispozici jsou také flanger, stereo delay a reverb.

Téměř všechny parametry PPG Wave 3.V mohou být automatizovány pomocí MIDI přímo z hostitelské aplikace. To umožňuje velmi snadnou integraci PPG Wave 3.V do stávajícího prostředí.

Waldorf plug-in běží na počítačích s operačním systémem Windows a Apple. Na Windows je vyžadován Windows XP nebo novější, na Mac OS X je vyžadována verze 10.3.9 nebo vyšší.

Waldorf
Syntezátory Waldorf pocházejí duší i konstrukcí z malé stejnojmenné německé vesničky. Jejich syntezátorům se během nedlouhé doby existence dostalo vynikajícího jména, většina sortimentu byla však takové cenové kategorie, že jejich nástroje byly pro muzikanty z východní strany bývalé železné opony stále těžko realizovatelným snem.
Ale i sen se někdy čas od času stane skutečností. V dnešní době Waldorf vyrábí jen několik osvědčených produků, které naopak svojí cenou drtí zbytek konkurence a přelomovým produktem v novodobé historii se stal produkt Blofeld, který svým poměrem cena/výkon uspokojí spoustu zvukuchtivých muzikantů.
Číst více

Hodnocení

Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení. .

Naposledy navštívené

Doprava při nákupu
nad 3 000 Kč zdarma

Přes 2000 výdejních míst
po celé ČR a Slovensku

Přijďte si nástroje vyzkoušet
na naši prodejnu v Hradci Králové

Přihlášení

nebo rychlé přihlášení

Zapomenuté heslo? Pošleme Vám nové.

Zaregistrovat se

Kdy zboží obdržím

Česká republika

Česká pošta - Balík Do balíkovny úterý 19. 10.
Česká pošta - Balík Do ruky úterý 19. 10.
Česká pošta - Balík Na poštu úterý 19. 10.
GLS ČR úterý 19. 10.
WE|DO úterý 19. 10.
WE|DO Výdejní místo úterý 19. 10.
DPD ČR úterý 19. 10.
Zásilkovna ČR úterý 19. 10.
Osobní odběr v Hradci Králové pondělí 18. 10.

Slovensko

Dotaz na produkt

Načíst

Uživatelské hodnoceníRecenze musí splňovat tyto podmínky a zobrazí se až po jejím schválení.