Infolinka 495 260 882

Výrobce: Vox Katalogové číslo: 17074 Záruka 24 měsíců

Vox amPlug 2 Bass

Výrobce: Vox Katalogové číslo: 17074 Záruka 24 měsíců

Vox amPlug 2 Bass

950 Kč s DPH

skladem u dodavatele

sluchátkový zesilovač pro baskytaru, zapojení přímo do baskytary, rotace až o 180°, automatické vypnutí, InputGain Hi/Mid/Lo, 9 rytmických patternů, napájení dvěma AAA bateriemi, vstup Aux, simulace komba VOX AC30, rozměry 86 x 80 x 31 mm, hmotnost 40 g bez baterií, v ceně baterie
Lepší zvuk a ovládání!
amPlug, špička ve svém oboru, nyní ještě dokonalejší!

 

Hlavní vlastnosti:

 • Nepotřebujete žádné kabely! Zapojíte přímo do vaší kytary; nejnovější verze tohoto kytarového zesilovače představuje skutečně tu nejrychlejší cestu k autentickému zesílení zvuku nástroje.
 • Plně analogový obvod byl kompletně přepracován a výsledkem je ještě čistější zvuk!
 • "AC30" jako AC30 top boost sound.
 • "Classic Rock" dává klasický zvuk britského 100W zesilovače.
 • "Metal" nabídne zvukovou charakteristiku amerického high-gain zesilovače.
 • "Bass" je určen speciálně pro nízké frekvence.
 • Pro ještě širší možnosti výběru lze u každého modelu volit ze tří režimů zesilovače.
 • Kytarové modely majú k dispozici devět nastavitelných efektů (Chorus x 3, Delay x 3, Reverb x 3).
 • Pro účely procvičování nabízí “Bass” model celkem devět rytmických paternů.
 • Vícestupňový gain obvod, využívající technologii VOX, věrně reprodukuje komplexní zkreslení lampových zesilovačů.
 • Nový otočný mechanismus s rotací o 180 stupňů pro snadnější upevnění na jakoukoliv kytaru.
 • Životnost baterií až 17 hodin - hrajte kdykoli, kdekoliv!
 • Díky AUX vstupu můžete jamovat souběžně s oblíbenou muzikou z vašeho smartphone, tabletu nebo MP3 přehrávače.

Série amPlug, která dlouhodobě představuje nejsnazší cestu ke kvalitnímu zvuku analogového zesilovače ve vašich sluchátkách, se záhy po svém představení v roce 2007 stala hitem.

U nového amPlug 2 došlo k radikálnímu přepracování hlavního analogového obvodu a každý model nyní navíc nabízí tři pracovní režimy. Kytarové typy nabídnou multi-efekt, u basových typů zase naleznete rytmické paterny. Zásuvný mechanismus umožňuje rotaci o 180 stupňů a pro lepší ekonomičnost provozu byla dále doplněna funkce automaticého vypnutí (auto power-off). Nový amPlug je stále tou nejjednodušší cestou k perfektnímu zvuku vašeho nástroje; spolu se svými minimálními rozměry jde o ideální volbu pro každého kytaristu a baskytaristu.

Zastrčte amPlug do vaší kytary a hrajte. To je vše!

Chcete-li použít amPlug, stačí jen zastrčit ho do kytary a nasadit si sluchátka. Máte zaručeno, že hra na kytaru nebo baskytaru bude pak zvučena ve vynikající kvalitě. Na výběr přitom máte ze čtyř modelů: "AC30" nabídne zvuk tradičního top boost zesilovače AC30, "Classic Rock" se vyznačuje zvukovou charakteristikou klasického britského 100W zesilovače, "Metal" to je extrémní high-gain sound amerických zesilovačů a "Bass" je určen speciálně pro baskytary.

Plně analogový design věrně simuluje klasické lampové zesilovače a jejich bohatý, prokreslený zvuk.

Plně analogové schéma vícestupňového obvodu zůstalo v základu zachováno, došlo však u něj k výrazným úpravám, které ho ještě více přiblížily zvuku skutečných lampových zesilovačů. Tyto dílčí vylepšení zahrnují třeba zapracování specifického způsobu, kterým lampové zesilovače reagují na různé typy kytar, pickupů nebo nastavení jejich hlasitosti. Výsledkem je bohatější, ještě více prokreslený zvuk s charakteristickými rysy lampy.

Model "Bass" nyní nabízí nový a originální obvod Bassilator od zn. VOX, který mimo jiné kvalitně reprodukuje nejnižší frekvence, typické pro basový zesilovač.

Devět volitelných efektů.

Druhá generace amPlug se vyznačuje mnoha novými funkcemi. Každý zesilovač tak například nabízí tři různé režimy. "AC30" je takto vybaven tremolo obvodem, "Classic Rock" obsahuje mid-boost, "Metal" nabídne mid-cut a "Bass" umožňuje volit velikost zisku (gain). Tři kytarové modely jsou dále doplněny o 9 volitelných efektů a tři typy efektu chorus, delay a reverb, basový “Bass” model namísto toho obsahuje devět různých rytmických paternů. Všechny tyto funkce a široká variabilita zvuků, které jsou u takto kompaktního zařízení zcela jedinečné, vám pomůžou při hře na kytaru či baskytaru dále rozvinout vaše dovednosti.

Konektor s rotací o 180 stupňů

Zástrčku, kterou amPlug připevňujete na kytaru, lze nyní v pěti krocích rotovat až o 180 stupňů, takže si amPlug můžete nastavit do optimálního úhlu pro co nejlepší čitelnost. Tento design navíc znamená úsporu místa a jednodušší transport při přenášení amPlug v kytarovém obalu apod.

Automatické vypnutí a delší výdrž baterií

Doplněna byla nová funkce automatického vypnutí (auto off), která prodlužuje životnost baterií. Automatické vypnutí přitom nastane až po určitém čase (30 minut) nečinnosti, takže nijak neovlivní běžnou práci se zesilovačem.

amPlug - nejlepší pomocník při hře

Díky tomu, že amPlug vydrží na baterie pracovat až 17 hodin, můžete s ním hrát skutečně kdekoliv a kdykoliv. A protože nepotřebuje ani žádné kabely, je to ideální pomocník pro cvičení doma, nebo rozehrání se před živým vystoupením či koncertem. Navíc zde najdete také AUX vstup pro váš MP3 přehrávač, takže můžete cvičit při poslechu vašich oblíbených skladeb.

Sezam režimů:

amPlug 2 AC30 = Tremolo Off/1/2

amPlug 2 Classic Rock = MidBoost Off/1/2

amPlug 2 Metal = MidCut Off/1/2

amPlug 2 Bass = InputGain Hi/Mid/Lo

Seznam efektů:

amPlug 2 AC30 / amPlug 2 Classic Rock /amPlug 2 Metal:
Chorus 1/2/3, Delay 1/2/3, Reverb 1/2/3

Seznam rytmických paternů:

amPlug 2 bass:
Pops, Rock, Shuffle, Jazz, Funk, Skip, Samba, Special, Click

Vox
Společnost Vox je pravděpodobně jednou z nejznámějších a nejvlivnějších firem v moderním hudebním průmyslu. Historie tohoto výrobce aparátů, elektrických kytar a baskytar, kytarových efektů, elektrických varhan a dalšího hudebního vybavení je opravdu dlouhá – počítat se dá již od doby těsně po druhé světové válce.
V této době totiž Thomas Walter Jennings v anglickém Dartford Kent založil společnost Jennings Organ Company, jejímž prvním úspěšným produktem byly elektrické varhany Univox. V roce 1958 byla společnost přejmenována Jennings Musical Instruments a začal se designovat první kytarový aparát. Tohoto roku se poprvé na trhu objevil legendární Vox AC15, který se později měl stát symbolem tohoto výrobce.
Rozkvět firmy byl od této doby velmi dynamický, produkce se rozrůstala a trh byl brzy zaplněn aparáty, kytarami, baskytarami a varhanami s logem této společnosti. V polovině 60. Jennings Vox ale prodal a následně z něj odešel a firma se dostala do spirály komplikací, které přetrvaly až do roku 1992. Tehdy Vox koupil japonský gigant Korg a Vox se dočkal nového rozkvětu, který trvá dodnes.
Na závěr snad jen doplňme několik jmen hudebníků a kapel, které používali či používají produkty Vox, jako důkaz významu této značky: The Shadows, The Rolling Stones, The Beatles, The Kinks, Jimmy Page, Bryan May, Paul Weller, Rory Gallagher, The Edge, Radiohead, The Animals, The Doors a mnozí další profesionální i amatérští hráči.
Číst více

Hodnocení

Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení. .

Naposledy navštívené

Doprava při nákupu
nad 3 000 Kč zdarma

Přes 2000 výdejních míst
po celé ČR a Slovensku

Přijďte si nástroje vyzkoušet
na naši prodejnu v Hradci Králové

Přihlášení

nebo rychlé přihlášení

Zapomenuté heslo? Pošleme Vám nové.

Zaregistrovat se

Kdy zboží obdržím

Česká republika

GLS ČR zítra
Zásilkovna ČR zítra
Česká pošta - Balík Do balíkovny zítra
Česká pošta - Balík Do ruky zítra
Česká pošta - Balík Na poštu zítra
WE|DO zítra
WE|DO Výdejní místo zítra
DPD ČR zítra
Osobní odběr v Hradci Králové dnes

Slovensko

Dotaz na produkt

Načíst

Uživatelské hodnoceníRecenze musí splňovat tyto podmínky a zobrazí se až po jejím schválení.