Infolinka 495 260 882

Ultimate Ultimate

Firma Ultimate Support Systems poskytuje hudebníkům jedinečná podpůrná řešení, zpracovaná s nesrovnatelnou inovací a kvalitou již po 30 let. Cílem firmy je objevovat, navrhovat a poskytovat nejmodernější podpůrná řešení a hudební příslušenství v hudebním průmyslu.
Inovace je základem minulosti, přítomnosti i budoucnosti Ultimate Support. Kořeny této společnosti lze vysledovat do r. 1977, kdy její zakladatel, hudebník a strůjce Darell Schoenig vyvinul alternativu již existujícím nepraktickým a nevzhledným stojanům na reproboxy. Jeho inovačním řešením byly kompaktní, odolné, hliníkové stojany vyrobené ze součástí závěsného kluzáku, které se staly prototypem první série průkopnických podpůrných stojanů na reproboxy, klávesy, kytary atd.
Produkty jako stojan TS-100B, který je vybaven pneumatickým teleskopickým mechanismem napomáhající hladkému zvedání a pokládání těžkých reprodukčních boxů s minimálním úsilím, a klávesový stojan APEX AX-90 s plně nastavitelnými rameny a patentovanou technologií Quad Pod pro větší stabilitu, stále představují úsilí Ultimate Support být první na trhu s inovačním řešením.
Aby firma Ultimate navrhovala, vyvíjela a vytvářela inovační produkty, odlišné od typické skladové nabídky konkurence, a zároveň poskytovala hodnotu a kvalitu, zaměstnává firma Ultimate Suport vlastní zaměstnance designového inženýringu s nejmodernějším modelingovým softwarem a pracoviště s CNC stroji. Před uvedením na celosvětový trh se Ultimate Support stojany a příslušenství zkoumají a testují v USA. Dokládá to více než stovka vlastních designů a užitných vzorů plus další ve stádiu patentů čekajících na vyřízení.
Stojany a příslušenství Ultimate Support jsou používány hudebními skupinami na turné, nahrávajícími umělci a dalšími profesionály po celém světě. Vybírají si produkty Ultimate Support proto, že neselhávají, když jsou nejvíce potřeba - ve víru koncertu a na turné. Joey Supak, Stage Manager Tima McGraw řekl: "Vybíráme si Ultimate Support Systems pro jejich nezpochybnitelnou odolnost." Kevin Antunes, hudební ředitel a klávesista NSync a Justina Timberlake prohlásil: "Nikdy jsem neměl tak stabilní stojan jako je Ultimate IQ. Vůbec se nekymácí a nikdy se nekýve, když hraju."
Číst více

Doprava při nákupu
nad 3 000 Kč zdarma

Přes 2000 výdejních míst
po celé ČR a Slovensku

Přijďte si nástroje vyzkoušet
na naši prodejnu v Hradci Králové

Přihlášení

nebo rychlé přihlášení

Zapomenuté heslo? Pošleme Vám nové.

Zaregistrovat se