Infolinka 495 260 882

Doprava zdarma

Výrobce: Korg Katalogové číslo: 29860 Záruka 24 měsíců

Korg KROME EX-73

Doprava zdarma

Výrobce: Korg Katalogové číslo: 29860 Záruka 24 měsíců

Korg KROME EX-73

28 490 Kč s DPH

na dotaz

syntetizer, 73 polovyvážených kláves, 120 hlasů polyfonie, 4 GB paměť, arpeggiator, 16 stopý sekvencer, 7" dotykový displej, vstup pro SD karty, USB MIDI, rozměry 1191 x 313 x 93 mm, hmotnost 8.2 kg, v ceně SW editor

KROME EX
Music Workstation

Fascinující, moderně znějící syntezátor se zaměřením na „ZÁKLADY BUDOUCNOSTI“
KROME, nejprodávanější syntetizátor s obsahem zaměřeným na nejpoužitelnější zvuky v lehce ovladatelné platformě se dočkal významného oživení. Inovovaný tak, aby splňoval požadavky aktuální hudební scény, klade KROME EX zvláštní důraz na zvuky, které se hodí do produkcí každého typu.

Vedle standardních zvucích, které nikdy nezestárnou, má KROME EX množství nových programů a PCM dat, včetně programů piana připravených speciálně pro tento produkt. Tento nástroj nabízí ihned použitelné zvuky vysoké kvality, které plně využívají velké hráčské možnosti KROME. Nové tělo má také vylepšenou konstrukci a vzhled, které doprovázejí nové zvuky.

Hudební pracovní stanice pro hrajících muzikantů a producentů všech hodností. KROME EX.

Okamžitě použitelné, důkladně vybrané zvuky
Držet krok se světovou hudební scénou, která se denně vyvíjí, je výzva pro každého tvůrce nástrojů a Korg ji rád přijal. KROME EX je odpovědí na otázku "Jaké zvuky by měla obsahovat současná přenosná syntetizovaný pracovní stanice?"

V první řadě jsme se zaměřili na EDM (Electronic Dance Music), která dobývá svět. Bohatě efektované polyfonní zvuky připomínající velké prostory, jasné a ostré syntetické sólové zvuky, a průrazné bicí sady které rozhýbou posluchače jsou některé ze základních zvuků, které jsme přidali. Také jsou zde nové etnické nástroje jako steel drum, kalimba a koky, jakož i Hollywoodské zvukové efekty často používané ve filmových trailerech nebo reklamách. KROME EX obsahuje hudební katalog dneška, takže uživatelé mohou jednoduše vybrat program a hned začít komponovat současně znějící skladby.

To nejlepší ze základů
Hlavní prioritou pro naše zvukových designérů je mít zvuky „chleba s máslem“, které jsou vždy použitelné. KROME EX je vybaven zvuky zaměřenými na dlouhověkost, jako piano a elektrické piano, které jsou základem jakéhokoliv klávesy, jakož i bicí, nezbytné pro pracovní stanici.

Zvuky pian KROME EX jsou klíčové
Zvuky pian jsou zvláště důležité téměř pro každý klávesový nástroj. KROME EX má nové zvuky koncertního křídla. Tyto zvuky byly nahrávány pod dohledem Seigena Ono, osobnosti v oblasti DSD nahrávání a masteringu, mají krásné čistý zvuk, který staví na úspěchu „German D Grand“ původního KROME, a dále rozšiřují rozsah pianových zvuků. Dále je přidáno piano, často používané v pope.

Elektrické piana, krásné teplé a realistické
Pro mnohé klávesových hráčů je realistický zvuk elektrického piana tak důležitý, jako zvuk akustického piana. KROME nabízí tři typy elektrických pian. Aby byla zajištěna věrná odezva, bylo použito osm dynamických úrovní. Pro tento účel byla vyčleněna obrovská PCM paměť takového rozsahu, že pouze jedno z těchto typů elektrických pian obsahuje více sample dat, jako celá zvuková paměť typického PCM syntetizátoru. Kromě toho byly pečlivě vymodelované vintage zesilovače, komba a klasické efekty, tak důležité pro tyto nadčasové zvuky, takže se můžete plně ponořit do zážitku z elektrického piana.

Bicí zvuky s jemným ovládáním prostoru
Když produkujete na hudební pracovní stanici, integrované bicí sady hrají podstatnou roli. KROME EX má obrovskou sbírku více než 2500 samplů bicích v 48 předehraných sadách. Jedna z pozoruhodných sad je „Jazz Ambience Drums“. Její sytý zvuk využívá přednosti velkokapacitní PCM paměti KROME EX a poskytuje zcela novou úroveň čistoty a realismu. Nastavení vyvážení mixu mezi přímým zvukem (mikrofon umístěn blízko hlavy nebo činelu) a prostorovým zvukem (nahraným přes vzdálený mikrofon zachycující dozvuk místnosti) umožňuje vytvořit bohatý zvuk bicích s přesným vyvážením a charakterem, jaký chcete.

Drum Tracks s realistickými rytmy
Stiskněte pouze jediné tlačítko a zapnete funkci Drum Track s realistickými rytmy nahranými profesionály na zvucích studiové kvality KROME EX. Hrajte s nimi, nebo je použijte do vaší hudební produkce. Kromě více než 600 patternů převzatých z KRONOS je tam hodně místa i pro uložení uživatelských patternů. Bicí patterny se dají vytvořit a používat se sequencerem, ale také mohou sloužit jako rytmický doprovod během vaší hry, nebo je můžete kreativně využívat na vašich živých vystoupeních.

Odborně vytvořené žádané zvuky včetně 896 programů a 512 kombinací
Kromě piana, elektrického piana a bicích má KROME EX bohatou sbírku zvuků pokrývajících široký rozsah stylů, což uspokojí mnohé potřeby. Stimulujte vaši kreativitu výběrem kteréhokoliv z 896 programů nebo 512 kombinací. Každý z nich byl pečlivě vyroben v profesionálním studiu hrajícími hudebníky tak, aby nabízel použití v reálném světě jako bohaté, čisté doprovodné party nebo vzletné sóla. Kromě toho můžete kroutit, přizpůsobit, vytvořit a uložit vaše vlastní zvuky.

Dva polyfonní arpegiátory
V módech Combination nebo Sequencer mohou najednou běžet dva arpegiátory. Kromě standardních patternů ARPEGE mohou generovat kytarové nebo basové rify, bicí patterny, nebo mohou být použity i jako stavební prvky pro zvukový design k vytvoření padů, syntetických zvuků a zvukových efektů s jemným pohybem. Také můžete volně editovat kterékoliv patterny a vytvořit tak své vlastní originály.

Říše divů
KROME EX má plnou výbavu funkcí, které očekáváte od hudební pracovní stanice KORG, počínaje 16-stopým sequencerem. Ale je tam toho mnohem, mnohem víc. KROME EX přichází doplněn bohatou sbírkou nástrojů podporujících vaši kreativitu. Například pohodlná funkce Auto Song Setup; pokud vás inspirace zasáhne během hraní programu nebo kombinace, jednoduše stiskněte REC a okamžitě začnete nahrávat. Každý Template Song přiřadí populární zvuky stopám sequenceru s přednastavenými efekty odpovídajícími specifickému hudebnímu žánru. Bleskurychle vytvořte aranžmá s použitím Cue List KORG a postavte armádu okamžitě přístupných patternů s použitím funkce RPPR (Realtime Pattern / Play Recording). Vraťte se zpět a můžete cokoli změnit s použitím pohodlné editace přes piano-roll.

Přirozený výraz
Modely KROME EX 61 a 73 mají polovyváženou klaviaturu s úžasným pocitem a odezvou, ideální pro hru piana v jakémkoliv stylu, dynamického organu nebo pyrotechnických syntezátorových sól. KROME EX 88 je vybaven klaviaturu KORG NH (Natural Weighted Hammer Action), která zajišťuje, aby se každá dynamická nuance vaší hry odrazila ve zvuku při hraní například piana nebo elektrického piana.

Hliníkový panel, který vynikne na pódiu a design s pocitem solidnosti a pevnosti
Zabalené do tmavých barev má tělo KROME EX ladné linie s křivkami na bocích a lesklý povrch vrchního hliníkového panelu. Tento charakteristický design vynikne i na zaplněném pódiu a v publiku zanechá silný dojem svým vzhledem, tak jasným zvukem.

Intuitivní rozhraní TouchView™
Velký barevný TouchView displej 800 x 480 pixelů současně zobrazuje množství parametrů a poskytuje výbornou viditelnost. Pokud chcete změnit zvuky nebo upravit parametry, jednoduše se dotkněte obrazovky. Podporována je editace tažením prstu, což umožňuje přímo používat zobrazeny slidery a knoby. Výhody TouchView rozhraní využívají mnohé funkce, například editor piano-roll, stopky pro pohodlné sledování času živého vystoupení a číselná klávesnice pro zadávání numerických hodnot.

USB a SD úložiště
Pro přenos dat MIDI připojte KROME EX přes USB k počítači. Soubory je možné uložit i na samostatně dostupné kartě SD.

Korg
Společnost Korg, jejíž hlavní sídlo se nachází v japonském Tokiu, je dnes uznávána jako jeden z nejinovativnějších výrobců elektronických hudebních nástrojů a jejich příslušenství na světě. V jejich nabídce naleznete ohromné množství klávesových nástrojů, syntezátorů, automatických bubeníků, ladiček a metronomů, kytarových efektů, kontrolerů, rekordérů či software.
Korg byl založen roku 1962 Tsutomu Katohem. Ten vlastnil hudební klub, kde vystupoval jeden z předních japonských akordeonistů Tadashi Osanai, který byl mimo jiné i elektroinženýr. Katoh si myslel, že by se Osanaiovi při vystupování hodil automatický bubeník. Když to Osanaiovi řekl, ten byl nápadem velmi zaujat a byl si jist, že by něco takového byl schopen postavit a požádal Katoha, aby mu pomohl s financováním. Katoh neváhal a založil firmu Keio Electronic Laboratoriem, která byla později přejmenována na Korg jako zkratka slov Keio a Organ.
V 60. letech tvořily nabídku Korg především právě automatičtí bubeníci, které ale od 70. let začaly doplňovat klávesy a syntezátory. V dílnách Korg dokonce vznikl první syntezátor v Japonsku. Od 80. let se Korg pustil i do výroby produktů související s jinými nástroji, nejdříve šlo například o kytarové a baskytarové ladičky. Rozšíření portfolia výrazně firmě pomohlo, a tak se produkty Korg brzy rozšířily nejen v Japonsku, ale i v USA a jinde po světě. Roku 1989 dokonce Korg otevřel pobočku s vývojovým centrem přímo v kalifornském Silicon Valley.
Dnes patří Korg mezi nejuznávanější výrobce ve svém oboru. Jeho výrobky můžete nalézt po celém světě v rukou jak těch nejznámějších profesionálních hudebníků či zvukařů, tak i ve službách náročných amatérů. O tom, jaký má Korg význam, jistě svědčí i jména těch, kteří tyto výrobky používají. Jde například o Jordana Rudesse, Johna Petrucciho, Alexe Skolnicka, Keitha Herrise, Herbie Hancocka, Jamese LoMenza, Johna Scofielda, Paula Gilberta, Victora Wootena, Joe Satrianiho a mnoho dalších.
Číst více
Hodnocení

Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení. Přidejte první.

Naposledy navštívené

Doprava při nákupu
nad 3 000 Kč zdarma

Přes 2000 výdejních míst
po celé ČR a Slovensku

Přijďte si nástroje vyzkoušet
na naši prodejnu v Hradci Králové

Přihlášení

nebo rychlé přihlášení

Zapomenuté heslo? Pošleme Vám nové.

Zaregistrovat se

Kdy zboží obdržím

Česká republika

123 kurýr zítra
WE|DO zítra
Zásilkovna zítra
GLS pátek 2. 6.
GLS ParcelShop pátek 2. 6.
Česká pošta - Balík Do Balíkovny zítra
Česká pošta - Balík Do ruky zítra
Česká pošta - Balík Na poštu zítra
Osobní odběr v Hradci Králové dnes

Dotaz na produkt

Načíst

Cookies

Naše společnost používá soubory cookie ke správnému fungování vašeho oblíbeného e-shopu, k přizpůsobení obsahu stránek vašim potřebám, ke statistickým a marketingovým účelům. Kliknutím na tlačítko přijímám nám udělíte souhlas s jejich sběrem a zpracováním a my vám poskytneme ten nejlepší zážitek z nakupování.

Vaše nastavení souborů cookie

Zde máte možnost přizpůsobit soubory cookie v souladu s vlastními preferencemi a později podrobněji nastavit nebo kdykoli vypnout v patičce webu.

Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí.

Personalizaci provádíme na základě vámi prohlíženého zboží. Dále pak upravujeme zobrazovaný obsah podle toho, co vás zajímá.

Tyto cookies nám umožňují měření výkonu našeho webu a za pomoci získaných dat pak můžeme zlepšovat zážitek z nakupování našim zákazníkům.

Tyto cookies jsou využívány reklamními a sociálními sítěmi pro úpravu zobrazovaných reklam tak, aby pro vás byly zajímavé.