Infolinka 495 260 882

G LAB G LAB

G LAB je polská firma sídlící v městě Zabrze, jejíž název je zkratkou ze sousloví Guitar Laboratory. Jde o společnost, která patří pod více než 40 let fungující skupinu ELZAB SA, která se zabývá výrobou elektronických zařízení všeho druhu. Díky využití jejích technologických a výrobních kapacit a vlastním zaměstnancům, kteří jsou často sami aktivní hráči mající ohromný přehled a zkušenosti v oboru, jsou výrobky G LAB opravdu unikátními.
Tyto produkty jsou koncipovány tak, aby Vám, jakožto hudebníkovi, co nejvíce zjednodušila používání všech Vašich zařízeních, které máte v signálové cestě, a Vy jste se mohli plně soustředit jen na hudbu samotnou. Skrývají se v nich ty nejinovativnější technologie, které zajistí maximální funkčnost a nejvyšší kvalitu tónu.
Každý výrobek je designován a sestaven v továrně lokalizované v Polsku pod profesionálním dohledem inženýrů i hudebníků, jsou pro něj vybrány ty nejlepší komponenty a jeho výroba probíhá ručně. Jen tak se dá dosáhnout optimálních výsledků – vysoké kvality a absolutní spolehlivosti.
Výrobky G LAB jsou představovány na těch největších hudebních veletrzích, díky čemuž si rychle mohou najít cestu do celého světa a do rukou těch nejlepších hudebníků, z jejichž strany má G LAB již teď mnoho pozitivních referencí. I tak se tato firma stále snaží rozšiřovat svou nabídku, objevovat nové možnosti, přicházet s novými řešeními a oslovovat pořád více hudebníků.
Číst více

Doprava při nákupu
nad 3 000 Kč zdarma

Přes 2000 výdejních míst
po celé ČR a Slovensku

Přijďte si nástroje vyzkoušet
na naši prodejnu v Hradci Králové

Přihlášení

nebo rychlé přihlášení

Zapomenuté heslo? Pošleme Vám nové.

Zaregistrovat se