Infolinka 495 260 882

Fatar Fatar

Značku Fatar, založenou r. 1956 Linem Ragni v Itálii, symbolizují vysoce kvalitní kláviatury k digitálním pianům, syntetizérům a klasickým varhanám. Tradiční řemeslné dovednosti, spolu s hlubokými znalostmi výrobních materiálů a metod, které jsou zásadně důležité pro nástroj založený na folkloru, jako je např.akordeon, byly určující pro obchodní růst v následujících letech.
Vztah mezi technologií a rukodělnou kulturou vedl a dokonce zesílil v rámci modernizace, dané využitím nových polymerů a masově vyráběných příslušenství.
Fatar si vydobyl prestižní pozici tím, že věnuje velkou péči a odbornost designu, inženýringu a konstrukci kláviatur s vysokými standardy v oblasti technologie a kvality.
Nejoblíbenější a nejvlivnější obchodní značky na globálním trhu hudebních nástrojů, stejně tak jako hudebníci sami, připisují klávesnicím Fatar technický význam a cení si jich pro jejich konstrukční vlastnosti.
Mimo klaviatur Fatar produkuje také doplňky k hudebním nástrojům, jako jsou pedály, funkční klávesy, ovládací tlačítka a pouzdra na nástroje.
Překročit hranice tradičních konstrukčních metod za účelem inovovat výrobní modely bylo vždy základem obchodní strategie Fataru.
Číst více

Doprava při nákupu
nad 3 000 Kč zdarma

Přes 2000 výdejních míst
po celé ČR a Slovensku

Přijďte si nástroje vyzkoušet
na naši prodejnu v Hradci Králové

Přihlášení

nebo rychlé přihlášení

Zapomenuté heslo? Pošleme Vám nové.

Zaregistrovat se