Infolinka 495 260 882

Edirol Edirol

Společnost Edirol, či zcela přesně Edirol by Roland působí v oblasti video a audio techniky. Její produkty jsou zaměřeny na široké spektrum uživatelů, od absolutních profesionálů přes poloprofesionály až po amatéry. V jeho nabídce můžete nalézt mikrofony, mixážní pulty, syntezátory, monitory, MIDI kontrolery, samplery či zvukové karty.
Edirol vznikl jako divize japonského gigantu Roland. Počátky lze tedy hledat v roce 1983, kdy Roland představil první MIDI interface MPU-401, které se později v podstatě stalo standardem. Nicméně o vzniku „samostatného“ Edirol lze hovořit až v roce 1994.
Od té doby Edirol dodává na trh pod svým jménem zboží zaměřené na všechny audio a video nadšence. Mezi to například v minulosti patřily tak přelomové produkty jako virtuální nástroje Sound Canvas, první USB a MIDI audio interface s DSP známé jako UA-100 či první USB MIDI klávesy PC-300 – to vše jen pár let po založení značky Edirol. Od té doby samozřejmě portfolio Edirol jen a jen roste a získává si oblibu nových uživatelů.
Od roku 2004 je Edirol spojen také s různým softwarem souvisejícím s nahráváním a tvorbou hudby na počítači. Byl vybrán jako distributor dnes velmi oblíbených programů jako například Cakewalk, Sonar, Project 5, Dimension Pro nebo V-Studio, které dokáže spolupracovat i s drtivou většinou konkurenčních programů.
Číst více

Doprava při nákupu
nad 3 000 Kč zdarma

Přes 2000 výdejních míst
po celé ČR a Slovensku

Přijďte si nástroje vyzkoušet
na naši prodejnu v Hradci Králové

Přihlášení

nebo rychlé přihlášení

Zapomenuté heslo? Pošleme Vám nové.

Zaregistrovat se