Infolinka 495 260 882

Doprava zdarma

Výrobce: Boss Katalogové číslo: 23409 Záruka 36 měsíců

Boss GP-10GK

Doprava zdarma

Výrobce: Boss Katalogové číslo: 23409 Záruka 36 měsíců

Boss GP-10GK

14 790 Kč s DPH

na dotaz

multiefekt pro el. kytaru, COSM efekty včetně preamp sekce, 13-pin vstup pro kytary s GK snímačem, 24-bitové převodníky, 99 presetů, Aux vstup, zabudované audio/MIDI rozhraní, rozměry 251 x 207 x 93 mm, hmotnost 1.9 kg, v ceně síťový zdroj, snímač GK-3 a kabel GKC-3

Neomezené zvukové možnosti
Nový GP-10 přináší neuvěřitelné množství úžasných zvuků a ladění na dosah ruky, kompaktní procesor Vše v jednom, který je dostupný a snadno ovladatelný. Máte-li na kytaře Roland GK-kompatibilní snímač, GP-10 umožňuje transformovat zvuk na četné typy klasických, elektrických a akustických kytar, bas a dokonce i analogově modelovaných syntezátorů, včetně legendárního Roland GR-300. Ale tím to nekončí, máte přístup k alternativním laděním, včetně populárních otevřených ladění, 12-strunných kytar, a “snížených” ladění, která jsou klíčová pro dnešní ultra-heavy rockové styly. Všestranná GP-10 funguje také jako plně vybavený multi-efektový procesor pro GK i normální snímače, s rozsáhlou nabídkou modelů COSM Amp a efektů pro živé hraní, i nahrávání ve studiu. Navíc, USB konektor umožňuje snímání zvuků GP-10 přímo do DAW a můžete dokonce hrát z kytary na SW syntezátory v počítači, díky převodníku Guitar-to-MIDI v GP-10!

 

 

 • Okamžitý přístup ke sníženému ladění, k otevřenému ladění, 12-strunné kytaře i vlastním uživatelským laděním
 • Nástrojový modeling s technologií COSM, včetně běžných elektrických, akustických a basových kytar, sitar, banja, bezpražcových kytar a další
 • Analogový syntezátorový modeling kytary, podporovaný v reálném čase DSP, umožňuje hrát výraznými, ultra citlivými zvuky syntezátoru
 • Tvorba zcela nových zvuků, vzniklých sloučením modelovaných a normálních kytarových zvuků
 • Vysoce kvalitní modely COSM Amp a multi-efekty převzaté z GT-100
 • 13-pin vstup pro kytary, vybavené děleným snímačem Roland GK-3, či jiným, GK-kompatibilním snímačem
 • Standardní 1/4" kytarový vstup umožňuje využití zesilovačů a efektů s libovolnou kytarou
 • USB audio/MIDI převodník pro vícekanálové audio nahrávání (včetně výstupu jednotlivých strun) a redukce Guitar-to-MIDI pro GK snímač
 • BOSS TONE STUDIO SW editor/knihovna pro Mac/Windows a uživatelské patche (dostupné na bosstonecentral.com)
 • K dispozici s/bez GK-3 děleného snímače
 • Současné využití GP-10 a jiného 13-pin GK zařízení, díky paralelnímu (volitelnému) kabelu GKP-2

 
Neuvěřitelná všestrannost na pódiu i ve studiu
Kompaktní GP-10 je nástrojový modelingový procesor a současně multi-efektová jednotka. Sekce multi-efektů je vybavena špičkovými modely COSM Amp a efekty, které využijete s každou kytarou se standardním 1/4" kabelem. Když do GK vstupu u GP-10 zapojíte Roland GK-kompatibilní snímač přes 13-pin kabel, odemkne se tím sekce nástrojového modelingu, a tím i obrovské zvukové možnosti jak pro živé hraní, tak pro nahrávání ve studiu.

Okamžitá změna naladění kytary
S GK kompatibilním snímačem umožňuje GP-10 změnit i ladění kytary stiskem pedálu.  Pro různé songy nebo styly nemusíte ručně nic přelaďovat – stačí nastavit potřebná ladění do GP-10 a jet. Můžete hrát flažolety na otevřených strunách, jako G a E, vybrnkávat na 12-strunnou kytaru, nebo snížit ladění celé kytary po půltónech, když potřebujete masivní ultra-heavy riffy. Máte na výběr z množství presetů pro ladění, můžete také vytvářet vlastní upravená ladění pro různé aplikace.

Kolekce klasických kytar, syntezátorů a dalších zvuků světové třídy
Kromě okamžitého vlivu naladění, umožňuje spolupráce GK-kompatibilního snímače s GP-10 také kompletně změnit zvuk nástroje. Užitečné jsou klasicky modelované elektrické kytary s jednou cívkou i s humbuckery, akustiky se strunami kovovými i nylonovými, basy, banjo, resonator, bezpražcové kytary, ba i sitar! GP-10 má ve výbavě rovněž působivý syntezátor s analogovými modely, s autentickou emulací slavného analogového kytarového syntezátoru Roland GR-300 a super-fat OSC syntezátoru se dvěma oscilátory a řadou snadno nastavitelných parametrů. Skvělý výběr “Poly FX” navíc nabízí jedinečné zvuky dostupné pouze při zpracování přes GK, takže vstupujete při hraní na zcela nepoznané území. Modelované zvuky lze slučovat s běžným zvukem vaší kytary. Na dosah ruky tak máte nekonečné množství různých zvuků.

Přirozené, ultra citlivé modely COSM Amp
Klíčovým faktorem, který definuje zvuk elektrické kytary je typ zesilovače, a GP-10 jich nabízí opravdu mnoho. K dispozici máte 30 různých zesilovačů, včetně klasických komb, vintage stacků, i moderních high-gain zesilovačů, dále basové zesilovače pro modelování basových zvuků a celopásmové zesilovače pro akustické zvuky. Zesilovače v GP-10 zahrnují uživatelské BOSS DSP i nejnovější poznatky výzkumů technologie COSM, nabízejí živý, citlivý tón, s nastavením, které upravuje přirozenou kompresi a feeling při hraní. Všechny zesilovače GP-10 využijete jak u normální kytary, tak u té s GK snímačem.

Vysoce výkonné multi-efekty
Ve výbavě GP-10 je široká paleta těch nejlepších efektů, převzatých z GT-100. Většinu využijete i s normální kytarou (bez GK snímače), přičemž GP-10 vám přináší dvojnásobný užitek než běžné efektové procesory, jak je znáte. Najdete zde overdrive, distortion, modulační efekty, delay, reverb a řadu jiných, ale také inteligentní harmonizér a další skvělé efekty. Vestavěný expression pedál využijete pro ovládání hlasitosti nohou, popř. efektů jako wah, Pedal Bend, aj.

Vestavěný USB audio/MIDI převodník
GP-10 je vybaven vestavěným USB audio/MIDI převodníkem, který zjednodušuje nahrávání skvělých modelů zesilovačů a zpracovaných efektů zvuku, ve vašem oblíbeném DAW s libovolným nástrojem. Pokud však použijete kytaru vybavenou GK snímačem, GP-10 mimořádně zvýší vaši kreativitu, jelikož rozšíří schopnosti vaší produkce tak, že dalece přesáhnou standardní kytarové procesory. Když např. chcete nahrávat audio výstup každé jednotlivé kytarové struny na nezávislou stopu, můžete jej zpracovat v GP-10, anebo jej ponechat v původním stavu a zpracovat později. Jestliže nahráváte tímto způsobem nezpracovaný zvuk, můžete provést re-amping stop přes modely Amp u GP-10, nebo přesněji “re-guitar”, s využitím modelingu nástrojů v GP-10 a změnit zvuk na cokoliv chcete, skutečně! Funkce Guitar-to-MIDI umožňuje rozšířit vaši kreativitu ještě více a hrát z kytary na SW syntezátory, snímat MIDI sekvence a posílat MIDI data do notačního software v počítači.

BOSS TONE STUDIO a BOSS TONE CENTRAL
SW BOSS TONE STUDIO je k dispozici ke stažení zdarma. Jeho úkolem je zjednodušit editaci a organizaci patchů GP-10 v počítači s Mac nebo Windows. Software navíc nabízí přímý přístup přes USB na webovou stránku BOSS TONE CENTRAL, kde získáte zdarma postupně se rozrůstající kolekci hotových GP-10 patchů, vytvořených špičkovými světovými kytaristy.

Možnosti pro GP-10 u GK snímače
Podle vašich potřeb je GP-10 dostupný buď samostatně (GP-10S), nebo současně s děleným snímačem Roland GK-3 a 13-pin kabelem přibaleným v boxu (GP-10GK). Pokud již máte GK-3 na své kytaře – nebo již máte nástroj, jako je GC-1 GK-Ready Stratocaster, se zabudovaným GK snímačem – vyberte si GP-10S. Chcete-li využít funkce modelování GP-10 a nemáte GK-3, pak je GP-10GK vaše jediné řešení. GK-3 nainstalujete na svou oblíbenou elektrickou kytaru rychle a snadno, aniž byste museli činit zásah do kytary.

 

 

Boss
Společnost Boss, divize japonské korporace Roland, je jedním z největších, nejznámějších a nejvlivnějších výrobců kytarových a baskytarových efektů a další hudební elektroniky na světě. Mezi její výrobky patří některé z legend mezi kytarovými efekty, které se značně podílely na zvuku hudby posledních dekád.
Historie Boss sahá až do 70. let, kdy se Roland rozhodl založit divizi, která by se věnovala jen kytarám. Původně nesla jméno MEG – Musical Engineering Group, avšak protože si někteří mysleli, že název znějící jako dívčí jméno Meg by mohl odrazovat některé hudebníky, začalo se hledat nové jméno, které by evokovalo sílu a schopnosti. Tak vzešel název Boss.
První výrobek firmy Boss byl dnes již legendární CE-1 z roku 1976, tedy efektový pedál typu chorus. Ještě ten samý rok následovaly další neméně slavné modely – overdrive OD-1, phaser PH-1 a parametrický ekvalizér SP-1. Roku 1978 vznikl dost možná nejslavnější z efektů Boss – distortion DS-1. I díky těmto stompboxům se Boss stal průkopníkem v oblasti unifikace efektů, protože veškeré byly ve formátu kompaktní krabičky, která je dnes nezaměnitelným znakem efektů Boss.
Ještě v 80. letech vznikaly další slavné efekty Boss, například chorus CE-2, flanger BF-1, celosvětově první masově vyráběný digitální delay DD-2 či distortion DS-2, MT-2 nebo HM-2. Téměř jakýkoli z výrobků firmy Boss si ihned našel cestu do výbavy mnoha hudebníků, a to i těch nejslavnějších z nejslavnějších.
Na začátku 90. let se výroba přenesla z Japonska na Taiwan, kde je lokalizována dodnes. V továrnách Boss stále staví stompboxy, které za sebou mají i třicetiletou historii a přesto pořád patří mezi ty nejžádanější na trhu. Bez obav se dá říct, že téměř každý kytarista někdy užíval efekt se značkou Boss, či se s ním alespoň setkal. Již jen to vypovídá o ohromných kvalitách, které veškeré produkty Boss opravdu mají.
Číst více
Hodnocení

Tento produkt zatím nemá žádné hodnocení. Přidejte první.

Naposledy navštívené

Doprava při nákupu
nad 3 000 Kč zdarma

Přes 2000 výdejních míst
po celé ČR a Slovensku

Přijďte si nástroje vyzkoušet
na naši prodejnu v Hradci Králové

Přihlášení

nebo rychlé přihlášení

Zapomenuté heslo? Pošleme Vám nové.

Zaregistrovat se

Kdy zboží obdržím

Česká republika

123 kurýr zítra
WE|DO zítra
Zásilkovna zítra
GLS zítra
GLS ParcelShop zítra
Česká pošta - Balík Do Balíkovny zítra
Česká pošta - Balík Do ruky zítra
Česká pošta - Balík Na poštu zítra
Osobní odběr v Hradci Králové dnes

Dotaz na produkt

Načíst

Cookies

Naše společnost používá soubory cookie ke správnému fungování vašeho oblíbeného e-shopu, k přizpůsobení obsahu stránek vašim potřebám, ke statistickým a marketingovým účelům. Kliknutím na tlačítko přijímám nám udělíte souhlas s jejich sběrem a zpracováním a my vám poskytneme ten nejlepší zážitek z nakupování.

Vaše nastavení souborů cookie

Zde máte možnost přizpůsobit soubory cookie v souladu s vlastními preferencemi a později podrobněji nastavit nebo kdykoli vypnout v patičce webu.

Technické cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu a všech funkcí, které nabízí.

Personalizaci provádíme na základě vámi prohlíženého zboží. Dále pak upravujeme zobrazovaný obsah podle toho, co vás zajímá.

Tyto cookies nám umožňují měření výkonu našeho webu a za pomoci získaných dat pak můžeme zlepšovat zážitek z nakupování našim zákazníkům.

Tyto cookies jsou využívány reklamními a sociálními sítěmi pro úpravu zobrazovaných reklam tak, aby pro vás byly zajímavé.